oyuncak

Oyuncak Çekimleri

OYUNCAK FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

360° interaktif ürün fotoğraflarınızı, özel tasarım 360PhotoBox makineleri ve yapay zeka yazılım çözümleri ile istenilen her açıyla canlı renkler ve yüksek netlikte çekiyoruz. Detaylı incelenebilen fotoğraflarla dijital platformlarda fark yaratacak paylaşımlar yapmanızı sağlıyoruz.

360° ÜRÜN İLE DAHA ETKİLİ TANITIM

Yeni nesil fotoğrafçılık ve otomasyon çözümleri ile 360° ürün fotoğrafları, ürünün her açıdan detaylı incelenmesini sağlayarak e-ticaret siteleri ve dijital platformlardaki pazarlama ve tanıtımlarınızda öne çıkmanızı sağlayarak müşterilerin satın alma kararını olumlu etkiler.

BULUT HESABINDAN PAYLAŞIM

Fotoğraf Çekim Fabrikası’nda çekilen fotoğraflar size özel bulut hesabınıza otomatik yüklenir. Panelinizdeki yazılım entegrasyonumuzla kolayca  Hepsiburada, GittiGidiyor, n11 gibi pazarlarda ve Facebook, Instagram, Twitter gibi dijital platformlarda paylaşım yaparak iş yükünüzü önemli derecede azaltabilirsiniz.

E-KATALOG OLUŞTURUN

Bulut hesabınızdaki e-katalog yazılımımız ile yüzlerce tasarım seçenekleri arasından istediğinizi seçerek fotoğraf galerisindeki ürün fotoğraflarıyla kişiye özel e-katalog oluşturabilir ve kolaylıkla müşterilerinizle dijital ortamlarda paylaşabilirsiniz.

ARKA PLAN ODAKLI FOTOĞRAFÇILIK

E-ticaret sitelerinde ve dijital platformlarda ürünün arka planının saf beyaz olması gerekir. Yazılım kontrolü ile çekilen ürün fotoğrafları, 360° yapay zeka yazılımımızın desteği ile otomatik olarak temizlenir ve saf beyaz arka plan elde edilir. Bulut hesabınızda dilediğiniz rengi ve görselleri arka plana uygulayarak ürünlerinize değer katabilirsiniz.

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİM ÇÖZÜMLERİ

Sanal pazarlar ve dijital platformlar için stüdyolarımızda, 360PhotoBox yazılım odaklı fotoğrafçılık çözümlerimiz ve profesyonel ekibimizle; JPG, PNG, TIFF, RAW, MP4 ve 4K formatlarında ürün çekimleri hizmetleri sunmaktayız.

Kare sayısı: 72

Kare sayısı: 36

Kare sayısı: 24

Kare sayısı: 16

Kare sayısı: 8