canta

Çanta Çekimleri

ÇANTA FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

360 derece interaktif ürün fotoğraflarınızı, özel tasarım  360PhotoBox makineleri ve yapay zeka yazılım çözümleri ile istenilen her açıyla canlı renkler ve yüksek netlikte çekiyoruz. Detaylı incelenebilen fotoğraflarla dijital platformlarda fark yaratacak paylaşımlar yapmanızı sağlıyoruz.

360° ÜRÜN İLE DAHA ETKİLİ TANITIM

Yeni nesil fotoğrafçılık ve otomasyon çözümleri ile 360° ürün fotoğrafları ürünün her açıdan detaylı incelenmesini sağlayarak e-ticaret siteleri ve dijital platformlardaki pazarlama ve tanıtımlarınızda öne çıkmanızı sağlar. Müşterilerin satın alma kararını olumlu bir şekilde etkiler.

BULUT HESABINDAN PAYLAŞIM

Fotoğraf Çekim Fabrikası’nda çekilen fotoğraflar size özel bulut hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Panelinizdeki yazılım entegrasyonumuz ile kolaylıkla  Hepsiburada.com, GittiGidiyor, n11 gibi pazarlarda ve Facebook, Instagram, Twitter gibi platformlarda paylaşım yapabilir, iş yükünüzü önemli derecede azaltabilirsiniz.

E-Katalog Oluşturun

Bulut hesabınızdaki e-katalog yazılımımızdan yüzlerce tasarım seçenekleri arasından seçerek fotoğraf galerisinden dilediğiniz ürün fotoğraflarıyla kişiye özel e-katalog oluşturabilir, kolaylıkla müşterilerinizle dijital ortamlar üzerinden paylaşabilirsiniz.

ARKA PLAN ODAKLI FOTOĞRAFÇILIK

E-ticaret sitelerinde ve dijital platformlarda ürünün arka planının saf beyaz olması gerekir. Yazılım kontrolü ile çekilen ürün fotoğrafları, 360.AI yapay zeka yazılımımızın desteği ile otomatik olarak temizlenir ve saf beyaz arka plan elde edilir. Bulut hesabınızda dilediğiniz rengi ve görselleri arka plana uygulayabilir, ürünlerinize değer katabilirsiniz.

Kare sayısı: 72 kare

Kare sayısı: 36 kare

Kare sayısı: 24 kare

Kare sayısı: 16 kare

Kare sayısı: 8 kare